Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verileceğinden, sipariş öncesinde bilmeniz gerekenlere kadar tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR ?

Ürün Siparişi Nasıl Verilir ?

Seçtiğiniz ürünün sayfasından kaç adet sipariş vermek istiyorsanız o adeti girerek sepete ekleyiniz. Bu aşamada verdiğiniz sipariş baskısız sipariştir. Eğer ürün açıklamasında baskı dahil yazmıyor ise o ürün tarafınıza baskısız olarak gönderilecektir.

Baskı Fiyatlarını Nereden Görebilirim ?

Seçtiğiniz ürünün sayfasının hemen sol sütununda her ürün kategorisi için oluşturulmuş baskı paketi butonları bulunmaktadır. Bastırmayı düşündüğünüz ürünün kategorisine göre bu alandan baskı paketi sayfasına geçiniz.

Seçtiğim Baskı Paketini Nasıl Sipariş Verebilirim?

Seçtiğiniz baskı paketini baskı paketi sayfasında verilen paket sipariş formu üzerinden verebilirsiniz. Bu aşamada formda özellikle verdiğiniz ürün adeti ile baskı paketi adetinin tutarlılık göstermesi gerekmektedir. Sipariş ver butonuna bastıktan sonra karşınıza takip kodu çıkacaktır. Bu takip kodunu bir yere not alınız. Müşteri temsilcilerimiz sizlere bu takip kodu üzerinden ulaşacaklardır.

Grafik Dosyalarımı Nasıl Gönderebilirim?

Ürün ve Baskı paketi siparişlerinizi verdikten sonra baskı departmanımız sizlerden baskı grafiklerini bekleyecektir. İşlemlerinizin uzamaması için lütfen sipariş öncesinde bu dosyalarınızı hazırlayınız. Eksik, hatalı veya şartlara uymayan grafik dosyalarından yaşanabilecek gecikme ve baskı hatalarından firmamız sorumlu değildir. Sipariş vererek bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.
Grafik dosyalarınızı grafik@promosyonbaski.com ‘a gönderebilirsiniz.

Sipariş Öncesinde Bunları Mutlaka Bilmelisiniz

Telefonla Sipariş Verebilir miyim?

Hayır, bizlere sadece mail veya internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Baskı Sözleşmesi Nedir?

Baskı sözleşmesi yapılacak işlemleri sıraladığımız, termin ve baskı öncesi sonrası yapılacakların bilgilendirilmesinin bulunduğu sözleşmedir. İnternet üzerinden verdiğiniz siparişlerde ” Baskı Sözleşmesi ” linkinden ulaşabileceğiniz şartları kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen sipariş öncesinde sözleşmeyi okuyunuz. Mail yolu ile verdiğiniz siparişlerde tarafımızdan sizlere baskı sözleşmesi yollanacaktır. Bu sözleşmeyi kaşeli imzalı olarak göndermediğiniz sürece sipariş işlemlerinize başlanmayacaktır.

Sitede ki Tüm Ürünlerde Stok Var mı?

İnternet sitemizde 1000 lerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bundan dolayı  tüm ürünlerde merkez stoğumuz bulunmamaktadır. Tedarikçilerimiz aracılığı ile bu ürünleri sizlere sunmaktayız. Lütfen sipariş vermeden önce ürünün stoğunun bulunup bulunmadığı konusunda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. Stoğu bulunmadığı halde sipariş verilen ürünlerde yaşanabilecek termin süresi uzamanlarından firmamız sorumlu değildir.

Siparişimi İptal Edebilir miyim?

Siparişinizi baskı aşamasına geçmeden iptal edebilirsiniz. Ancak sipariş aşamasında ki siparişinizi iptal edemezsiniz. Ön ödemesi yapılmış ancak baskısına başlanmamış işlerde ön ödeme iade edilmez.

Ürünler Garantili mi?

Elektronik tüm ürünlerimiz ve saat ürünlerimiz garantilidir.

Ürünleri Nasıl Gönderiyorsunuz?

Ürünlerinizi baskısı bittikten sonra bizlere sipariş sırasında vermiş olduğunuz fatura adresine veya özellikle belirttiğiniz gönderim adresine kargo ile gönderiyoruz. Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemler müşteri ile kargo firması arasındadır. Firmamız ürünlerin üretimden çıkışı yapıldığı süreden itibaren hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Kendi aracınız ile almak istediğiniz ürünleri avcılar adresimizden ödemesini havale ile yaptıktan sonra teslim alabilirsiniz. Bizim tarafımızdan teslim edilmesini istediğiniz ürünlerde servis ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.