HAKKIMIZDA

Çalışma ahlakı, insana güç ve güven verir.
Bu da sizi her zorluğun ve geçici engelin üstesinden gelmenizi sağlar.

Biz Kimiz?

Promosyonbaski.com bir Codec Bilişim Promosyon kuruluşu olup, 2014 yılında reklam ve promosyon sektöründe ajans olarak hizmet vermeye başladı. İlerleyen zamanlarda gelişen ekip ve altyapı çalışmalarıyla baskı hizmeti vermeye başladı. Şuan hali hazırda bir atölyesi bulunan Promosyonbaski.com’ un her yıl yeni makine ve teçhizatla yatırımlarına devam etmektedir.

Hedeflerimiz

Amacımız sektöre girdiğimizden beri yaşanan sıkıntılara çözüm olabilmekti. Her geçen gün yaşanan sıkıntılara biraz daha fazla çözüm üreterek müşteri portföyümüzü geliştirmekteyiz. Daha ucuz fiyatlara hizmet verip sizleri mağdur düşürmek yerine normal fiyatlara kaliteli hizmet vermek. Acil işlerle normal işler arasında ki piyasada ki fahiş fiyat politikalarını kaldırmak.

Neler Yapıyoruz?

Kendi bünyemizde bir çok ürünün baskısını yaptığımız gibi bazı ürünlerin baskı ve üretimini çözüm ortaklarımız aracılığı ile sağlıyoruz. Özellikle transfer baskı, emprime baskı, uvi baskı, lazer baskılarda sizlere hızlı çözümler üretebiliyoruz. Ayrıca ilk defa promosyon ürün yaptıracak müşterilerimiz için bütçelerine uygun ürünlerin sunumunu yapmaktayız.

Turgay TURGAY Kurucu Yönetici

Gamze TURGAY Muhasebe - Operasyon

Sait TURGAY Baskı Operatörü

Caner ATEŞ Satış Destek

Ayşegül D. Müşteri Temsilcisi

BİZDEN SON HABERLER