KUPA BARDAK BASKI FİYAT

İster az adet – ister yüksek adet kupa bardak baskılarınızı yapıyoruz. Çeşitli kupa seçenekleri ile siz istediğiniz kupayı seçin biz basalım. Yüksek teknoloji baskı makinalarımızda hazırlanan kupa bardaklarımız size özel olarak poşetlenip özel hediyelik kutusu ile gönderimini sağlıyoruz.

2017 yılının sonuna kadar geçerli kupa bardak baskı kampanyamız;

1      Adet A Kalite Porselen Bardak Kupa;20,00 TL
10   Adet A Kalite Porselen Bardak Kupa;10,00 TL
20   Adet A Kalite Porselen Bardak Kupa;9,00 TL
30   Adet A Kalite Porselen Bardak Kupa;8,00 TL
50   Adet A Kalite Porselen Bardak Kupa;7 TL
100 Adet A Kalite Porselen Bardak Kupa;6,50 TL
150 Adet A Kalite Porselen Bardak Kupa;6,00 TL

Not: Kampanyalı kupa bardaklarımız standart silindir beyaz kupa bardaklardır. Bulaşık makinesinde yıkanmaya dayanıklıdır. A kalitedir ve yanında özel hediye kutusu ile gönderilmektedir. İlgili fiyatlar tek yön baskı için geçerlidir. Sarmal veya çift taraflı baskı için fiyat talebinde bulununuz. Fiyatlara KDV dahil değildir. Kargo ücreti dahil değildir. Fiyatlarımız birim fiyattır.

Daha yüksek adetler için bizlerle iletişime geçiniz.

Kupa bardak baskısında herhangi bir görsel ve yazı kısıtlaması bulunmamaktadır. Dilerseniz her biri tek tek isim  baskılı veya her birinde farklı görsel bastırabilirsiniz. Fiyatlandırma değişime neden olmamaktadır.

Sipariş işleminiz sırasında sizlere bir adet dijital demo gönderiyoruz. Onay ve siparişinizden sonra basılmış bir adet demo görseli tarafınıza iletiyoruz. Onay vermeniz durumunda seri baskıya geçiliyor.

Bizlerle 7/24 Whatsapp veya GSM numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
+90(542) 558 99 10